Karol Strasburger wziął ślub! 72-letni gospodarz programu "Familiada" i jego o 37 lat młodsza narzeczona, Małgorzata Weremczuk, zostali małżeństwem. 10 sierpnia para złożyła przysięgę małżeńską w urzędzie stanu cywilnego, w towarzystwie najbliższej rodziny, przyjaciół oraz zaprzyjaźnionych fotoreporterów. Jedynym pismem, któremu Strasburger i Weremczuk udzielili informacji o ślubie, było "Na żywo", z którego możemy dowiedzieć się, że ceremonia została zorganizowana w ścisłej tajemnicy i nawet goście nie mieli pojęcia, gdzie odbędzie się wesele.

Karol Strasburger wziął ślub!

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk zorganizowali wesele w restauracji o takiej samej nazwie, jak słynny film, w którym wystąpił 72-latek - "Noce i dnie". Panna młoda miała na sobie zieloną jedwabną suknię we wzór lilii, zaprojektowaną przez Dorotę Goldpoint, a pan młody dobrał do swojego garnituru muchę i poszetkę wykonane z tego samego materiału, co suknia żony. Strasburger i Weremczuk poprosili gości, aby zamiast ofiarowania im kwiatów, przeznaczyli dowolną kwotę na pomoc dla Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. 

Kim jest Małgorzata Weremczuk - żona Karola Strasburgera?

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół, jednak ich znajomość rozwinęła się dopiero trzy lata później, kiedy kobieta pracowała jako menedżer popularnej restauracji pod Warszawą. Karol Strasburger w tamtym okresie odwiedzał lokal ze swoją żoną Ireną, które zmarła w 2013 roku. Co ciekawe, wyszło na jaw, że panie łączyła bardzo dobra znajomość. W jednym z wywiadów Weremczuk wyznała, że kiedy patrzyła na szczęśliwe małżeństwo Strasburgerów, zawsze miała w głowie, że Karol podoba jej się jako mężczyzna. Gdy Strasburger otrząsnął się po osobistej tragedii, poprosił Małgorzatę Weremczuk, aby została jego menedżerką. W końcu częste spotkania i duża ilość spędzanego wspólnie czasu sprawiły, że między parą narodziło się głębsze uczucie.

Zdjęcia ze ślubu Karola Strasburgera i Małgorzaty Weremczuk obejrzycie poniżej: