Pandemia pokrzyżowała wakacyjne plany wielu osobom. Koronawirus sprawił, że większość z nas w tym roku zamiast egzotycznego wyjazdu wybierze polskie morze, góry lub Mazury. Na wypoczynek w kraju zdecydowała się także Karolina Bielawska. Miss Polonia 2019, która wzorowo wypełnia swoje obowiązki, na bieżąco relacjonuje w social mediach służbowe, a także prywatne podróże. 21-latka odwiedziła już m.in. Szczawnicę oraz Kraków. 

 
Urodą Karoliny Bielawskiej już od niemal roku zachwyca się cała Polska. Pod niektórymi postami łodzianki w sieci możemy przeczytać odważne komentarze internautów, którzy porównują 21-latkę do australijskiej aktorki Margot Robbie, znanej z takich filmów jak "Wilk z Wall Street" czy "Gorący temat". Najnowsze zdjęcia Bielawskiej również rozgrzały jej fanów. Na opublikowanych fotografiach Karolina zachwyca oszałamiającą sylwetką, której pozazdrościć jej może niejedna kobieta. 
 
Zjawiskowe zdjęcia Karoliny Bielawskiej z letniego wyjazdu znajdziecie w naszej GALERII >>

Przypomnijmy, że Karolina Bielawska to aktualna Miss Polonia. Ma 21 lat i pochodzi z Łodzi. Na co dzień studiuje zarządzania w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła 30 krajów! W życiu ceni osoby ambitne i pozytywnie patrzące na świat.