Karolina Emus pojawiła się na meczu Polska-Litwa we wtorek, 12 czerwca 2018 i wzbudziła bardzo duże zainteresowanie fotoreporterów. Wiele wskazuje na to, że seksowna brunetka chce powtórzyć historię Natalii Siwiec, której kariera rozpoczęła się sześć lat temu, podczas jednego z meczy Euro 2012. Wtedy właśnie Siwiec została okrzyknięta "Miss Euro". Karolina Emus nie ukrywa, że odpowiada jej błysk fleszy i zainteresowanie, które wzbudza swoją osobą. Przyznała, że chciałaby, aby zainteresowanie mediów trwało jak najdłużej, a ona sama ma lekkie parcie i uwielbia błyszczeć.Czy tytuł "Miss Mundialu 2018" przypadnie Karolinie Emus? 

Kim jest Karolina Emus - Miss Mundialu 2018?

Karolina Emus ma 28 lat i pochodzi z Poznania. Ukończyła studia na kierunku politologia ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media. W 2007 roku została Miss Wielkopolski Nastolatek. Próbowała też swoich sił w aktorstwie, pojawiła się na kilku catsingach, ale jak na razie bez sukcesów. Karolina Emus była przez jakiś czas w związku z piłkarzem Lecha Poznań. Dziś mieszka w Warszawie i zajmuje się modelingiem oraz fitnessem. Na Instagramie śledzi ją ponad 15 tysięcy osób.

"Na mecz poszłam, bo chciałam kibicować naszym. Niedługo spotkam się też z nimi w Moskwie. Po pewnym czasie, zorientowałam się, że fotoreporterzy robią mi zdjęcia. Bardzo się z tego ucieszyłam. Myślę, że każda dziewczyna, która lubi błyszczeć i ma lekkie parcie, jest zadowolona z tego, że znalazła się świetle jupiterów. Cieszę się z tego, bo nagle wszyscy do mnie dzwonią i mi gratulują. Tak naprawdę, to jeszcze nie wiem czego, może tego, że jestem na portalach. Mam nadzieję, że będzie to długo trwało" - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy.

Zobaczcie zdjęcia Karoliny Emus, nowej Miss Mundialu 2018 --->