O małżeństwie Karoliny i Piotra Kraśków jest coraz głośniej. Para już jakiś czas temu odparła wszelkie plotki o kryzysie w ich związku, który patrząc na zdjęcia na portalach społecznościowych, kwitnie!

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są małżeństwem od 2008 roku. Zakochani wspólnie wychowują dwóch synów: dziewięcioletniego Konstantego i siedmioletniego Aleksandra. Para w styczniu tego roku po raz kolejny została rodzicami. Zakochani powitali na świecie córeczkę Larę.

Zobacz: PIOTR KRAŚKO Znowu będzie ojcem!

Od tamtej pory para chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia pełne czułości. Każdą wolną chwilę zakochani spędzają w towarzystwie swoich pociech. Dzięki temu mamy okazję podglądać, jak wypoczywają na Mazurach czy w Prowansji.

Zobacz: KAROLINA I PIOTR KRAŚKO Wyjechali na wakacje! [FOTO]

Początkowo wspólne zdjęcia zamieszczała Karolina Ferenstein-Kraśko, ponieważ dziennikarz nie miał instagrama .To się jednak zmieniło i dziś również na profilu Piotra mamy okazję podziwiać ich rodzinne fotografie.

Zobacz: Piotr Kraśko założył Instagrama! Żona dziennikarza zdradza: dzieci go namówiły

Tym razem para pochwaliła się wyjątkowym wydarzeniem, które ma miejsce w ich życiu. Chodzi o rocznicę ślubu! Zarówno na Instagramie Karoliny Ferenstein-Kraśko, jak i na Instagramie Piotra Kraśki pojawiły się zdjęcia prosto z …Rzymu!

Podróż poślubna raz jeszcze:) dokładnie 8 lat później, dokładnie w tym samym miejscu w Rzymie. Tylko żona coraz wspanialsza - podpisał zdjęcie Piotr Kraśko.

Co ciekawe, dziennikarz dziś dodał kolejne zdjęcie. Tym razem to fotografia jego żony, która została zrobiona dokładnie osiem lat temu!

 Rzymie dokładnie osiem lat temu... W pradawnych czasach, kiedy zdjeć nie robiło się telefonem, a mąż nie wpychał się żonie do selfie:) - podpisał fotografię. 

Jak widać Karolina Ferenstein- Kraśko w ogóle się nie zmieniła! Zobaczcie w naszej galerii, jak para świętuje swoją rocznicę ślubu.