Gwiazdy nowego sezonu show „Agent: Gwiazdy” wyleciały już na do dalekiej Azji na plan zdjęciowy. Karolina Ferenstein-Kraśko jest jedną z gwiazd, które zaproszono do udziału w programie. Jak się okazuje, żona Piotra Kraśki nie była  od początku przekonana do udziału w show. Do udziału w programie miał namawiać ją podobno właśnie mąż. Tak przynajmniej donosi informator magazynu Flesz:

„Piotr przekonywał ją, żeby spróbowała, że przeżyje fajną przygodę…”

Karolina Ferenstein-Kraśko podobno długo się wahała. Zdawała sobie bowiem sprawę, ile spraw musiałaby zostawić samych sobie w Warszawie: Karolina na co dzień prowadzi bowiem agencję PR i dogląda stadniny w Gałkowie na Mazurach. No i jest mamą trójki małych dzieci! Jak się jednak okazuje, apetyt na daleką i egzotyczną przygodę zwyciężył i Karolina postanowiła zmierzyć się ze swoimi słabościami – zarówno fizycznymi, jak i psychicznymi.

ZOBACZ: EWELINA LISOWSKA Weźmie udział w programie "Agent: Gwiazdy 3"? Już się szykuje do dalekiej wyprawy?

Kto się zajmuje teraz sprawami Karoliny w Polsce? Domem zajmuje się teraz Piotr Kraśko, z pomocą opiekunki do dzieci, a jej agencją – współpracownicy. Ile potrwa wyjazd Karoliny do Azji? Jeśli żona gospodarza „Dzień Dobry TVN” nie odpadnie szybko z programu, może nie widzieć się z rodziną nawet miesiąc!

Na szczęście gwiazda na planie show może liczyć na bratnią duszę. Prowadząca program po raz kolejny jest Kinga Rusin, która prywatnie jej bliską przyjaciółką Karoliny.

Jak Karolina Ferenstein-Kraśko poradzi sobie na planie kolejnego sezonu „Agent: Gwiazdy”? Myślicie, że ma szanse na wygraną…?