Kim jest Karolina Ferenstein-Kraśko? Choć dzięki małżeństwu ze znanym dziennikarzem obecna jest w polskim show-biznesie już od niemal dekady, to wiele osób o pięknej żonie Piotra Kraśko usłyszało dopiero przy okazji jej udziału w programie "Agent Gwiazdy 3". Sprawdź, co wiemy na jej temat.

Karolina Ferenstein Kraśko - wiek, dzieci, konie

Karolina Ferenstein przyszła na świat 18 marca 1977 roku, więc w tym roku kończy 41 lat. W 2008 roku wzięła ślub z Piotrem Kraśko, z którym ma troje dzieci: synów Konstantego (ur. 2007) i Aleksandra (ur. 2009) oraz córkę Laurę (ur. 2016). Zamiłowaniem do koni zaraził ją dziadek. Ludwik Ferenstein przeszedł do historii jako najmłodszy oficer, który prowadził defiladę przed marszałkiem Józefem Piłsudskim. Wbrew obiegowej opinii, doglądaniem swojej stadniny koni w Gałkowie zajmuje się tylko w weekendy, a na co dzień prowadzi w Warszawie agencję Public Relations.

Karolina Ferenstein-Kraśko Instagram

Oficjalny profil Karoliny Ferenstein-Kraśko na Instagramie obserwuje już ponad 56 tys. użytkowników serwisu. Żona Piotra Kraśko publikuje tam nie tylko bardzo dużo zdjęć związanych z jeździectwem, ale także sporo prywatnych ujęć np. z rodzinnych wyjazdów z mężem i dziećmi.

Dużo zdjęć Karoliny Ferenstein-Kraśko możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>