Karolina Gorczyca to gwiazda znana z takich produkcji jak serial "To nie koniec świata", w którym występowała z Krystianem Wieczorkiem, czy "Druga szansa", gdzie występuje u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Michała Żurawskiego. Aktorka zasłynęła rolą w głośnym filmie „Miłość na wybiegu”, a widzowie Polsatu mogą kojarzyć ją z  6. edycji "Tańca z gwiazdami", w której tańczyła z Żorą Korolyovem.

Karolina Gorczyca jest w drugiej ciąży!

Karolina Gorczyca jest już mamą Marii. Córka jest owocem jej związku z aktorem Wojciechem Zielińskim, z którym rozstała się w 2013 roku. Jak się jednak okazuje, teraz aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Chłopca czy dziewczynki?

Tego Karolina Gorczyca póki co nie zdradziła. Aktorka napisała na sowim Facebooku i Instagramie jedynie, że spodziewa się drugiego dziecka i że już przygotowuje się na jego narodziny. Na zdjęciu widzimy, że Gorczyca kompletuje już wyprawkę dla swojego malucha, co dodatkowo podkreśliła wymownym wpisem:

„Kompletowanie wyprawki ze SKIP HOP Polska to prawdziwa przyjemność! Zwłaszcza, że już niedługo po raz drugi zostanę mamą ;-) Wybieram bezpieczne i testowane produkty, które pięknie aranżują wnętrze ;-)”

Aktorce serdecznie gratulujemy i już nie możemy się doczekać, kiedy przywita swoje drugie dziecko na świecie ;-)