Metamorfozy to chleb powszedni dla gwiazd i celebrytów. Znani ludzie lubią od czas do czasu zmienić coś w sowim wyglądzie, choćby po to, żeby znowu się o nich mówiło. Z tej racji media co i rusz donoszą o nowym tatuażach, nowej sylwetce i nowych fryzurach gwiazd. Jak się okazuje, zmiana jest czasem potrzebna także tym, którzy na co dzień żyją z pisania o gwiazdach.

HOT NEWS: MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA, HALINA FRĄCKOWIAK I ANITA WŁODARCZYK odznaczone Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski przez Andrzeja Dudę

Idealnym przykładem będzie tu Karolina Korwin Piotrowska, która drastycznie skróciła ostatnio swoje ciemne włosy. Dziennikarka postawiła na krótką fryzurę w stylu chłopczycy. Trzeba przyznać, że teraz wygląda jeszcze bardziej charakternie!

Dziennikarka o swojej metamorfozie powiadomiła na Instagramie. Do sieci wrzuciła zjecie, na którym widzimy ją w nowych, znacznie krótszych włosach. Jak na taką zmianę wizerunku kontrowersyjnej publicystki show-biznesowej zareagowali jej fani?

ZOBACZ TEŻ: KAROLINA KORWIN PIOTROWSKAdołącza do grona krytyków Natalii Przybysz

Komentarze pod zdjęciem były w znacznej mierze bardzo pozytywne:

Przemegasnie! Ogladajac filmik z Pani udzialem od fryzjera mialam wrazenie ze non stop Pani cos mowila hihi to sie fryzjer nasluchal :) nie mial szans aby cos powiedzieć…

Świetna zmiana! Kto by pomyślał, że te kilka cm mniej zrobi taką różnicę? Pięknie jest :-)

Super hiper extra i świetna fryzura! Widziałam film z cięcia i podziwiam bo żadna celeb nie dałaby sobie zrobić nawet foto z folią na głowie!

Jak zatem widać, metamorfoza Karoliny Korwin Piotrowskiej spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem. To miła odmiana po tym, jak ostatnio dziennikarka musiała się mierzyć z chamskimi niekiedy wypowiedziami internautów po publicznym skrytykowaniu wywiadu Patryka Pniewskiego dla jednego z portali. Fani młodego aktora nie zostawili na dziennikarce wówczas suchej nitki a niektóre z gróźb pod jej adresem zostały nawet zgłoszone na policję!

CZYTAJ TAKŻE: GRAŻYNA TORBICKA Karolina Korwin Piotrowska komentuje jej odejście GRAŻYNY TORBICKIEJ z TVP

Zgadujemy, że nowa fryzura będzie jednak okazją tylko i wyłącznie do pozytywnych wypowiedzi! My jesteśmy na tak!