Karolina Korwin Piotrowska (46) zaskoczyła nas ostatnio metamorfozą. Przede wszystkim skróciła włosy i zmieniła ich kolor. Ale to nie jedyna zmiana w jej wizerunku! Korwin Piotrowska bardzo schudła! Ostatnio rozpisywano się o zgubionych kilogramach Karoliny Szostak, a przeoczono kolejną metamorfozę roku. Jej bohaterką jest właśnie Karolina Korwin Piotrowska, która wygląda fenomenalnie! 

 Najnowsze zdjęcia Karoliny Korwin Piotrowskiej, jakie ukazały się przy okazji promocji jej nowej książki - "Sława", a także zdjęcia z premiery wiosennej ramówki TVN Style pokazują, że Piotrowska jest połową siebie sprzed lat! Jak udało się jej tyle schudnąć? Czy chodzi o specjalną dietę, a może o plan treningowy? Nie, nic z tych rzeczy!

Z pewnością prace nad nową książką wiązały się ze stresem, a w stresie, jak wiadomo, jemy mniej i spalamy więcej. Karolina Korwin Piotrowska w swoją nową książkę włożyła dużo pracy i dużo serca. Poświęciła jej prawie każdą wolną chwilę. Kolejne etapy prac nad "Sławą", która już zapowiadana jest jako sensacja, można było obserwować na Instagramie dziennikarki.

Korwin Piotrowska nie ukrywa, że nowa książka jest dla niej wyjątkowo ważnym projektem. Być może najważniejszym w karierze. To też bardzo odważna książka, być może stąd nowy, mocny wizerunek Korwin Piotrowskiej. Krótkie włosy w wyrazisty kolorze, mocniejszy makijaż, ubiór kobiety sukcesu. I co najmniej 7 kilo mniej!

Zajrzyjcie do naszej GALERII, a sami zauważycie, jak bardzo schudła Karolina Korwin Piotrowska. Coś nam mówi, że gwiazda nie udzieli jednak na ten temat ani jednego wywiadu i na pewno nie napisze o swojej metamorfozie książki ;-)