„Magiel towarzyski” zadebiutował na antenie TVN Style 15 kwietnia 2006 roku.  Gościem pierwszego odcinka był Tomasz Kot, wtedy wschodząca gwiazda polskiego aktorstwa, tuż po premierze jednego z jego pierwszych ważnych filmów - „Skazany na bluesa”. Karolina Korwin Piotrowska z Tomaszem Kinem przyznali klapę Annie Powierzy za jej wywiad o nowym nosie i depresji. Było też o Rafale Mroczku z papierosem i pięknej okładce Agnieszki Dygant w jednym z miesięczników. Zdjęciem tygodnia został wspólny imprezowy fotos Andrzeja Chyry z Magdą Cielecką. Szeroko dyskutowane były także okładkowe zdjęcia Agnieszki Chylińskiej w ciąży.


Przez dziesięć lat gośćmi „Magla towarzyskiego” byli niemal wszyscy najważniejsi ludzie związani ze światem mediów. Wystarczy wspomnieć takie nazwiska, jak Kinga Rusin, Krzysztof Ibisz, Ewa Kasprzyk, Magda Gessler, Marcin Prokop, Jerzy Owsiak, Natalia Kukulska, Piotr Rubik, Natalia Siwiec, Dorota Wellman, Ryszard Kalisz, Muniek Staszczyk, Agnieszka Szulim czy Piotr Najsztub.


Od tamtej pory Karolina przejrzała dla widzów tysiące gazet i portali plotkarskich, skomentowała wszystkie najważniejsze wydarzenia z rodzimego i zagranicznego show-biznesu (również w swoich dwóch książkach: "Bomba" oraz "Ćwiartka Raz") oraz... zdążyła zaśpiewać piosenkę o swoim programie z gwiazdą disco polo, Shazzą. 


I zdecydowanie ma ochotę na więcej! Dziennikarka w zanadrzu ma kolejne mocne tematy. Będzie krytykować, ale i chwalić, prowokować i wbijać szpile, gasić i namaszczać kolejne gwiazdy. Komentować to, co w show-biznesie piszczy ku przestrodze, ale i dla śmiechu. Bo maglowanie trwa w najlepsze!

Kolejne odcinki „Magla towarzyskiego” można oglądać w każdą sobotę o godz. 22.30 w TVN Style.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin Piotrowska komentuje odejście Grażyny Torbickiej z TVP