Kilka dni temu pisaliśmy już, że Karolina Korwin-Piotrowska zdecydowała się odejść z programu "Na Językach" po tym, jak współpracująca z show redakcja "Faktu" opublikowała na okładce szokujące zdjęcia zaatakowanej przez szaleńca dziewczynki.

Okazuje się jednak, że dziennikarka wcale nie zrezygnowała ze swojej roli komentatorki w programie! Wszystko przez to, że produkcja zdecydowała się zerwać współpracę z redakcją tabloidu, a show Agnieszki Szulim nie będzie już nagrywane w jego redakcji.

Nie oznacza to jednak, że w "Na Językach" nie zajdą poważne zmiany. Jak donosi serwis AfterParty.pl, z roli komentatorki zrezygnowała Ewa Wojciechowska, a na jej miejsce pojawią się aż dwie dziennikarki show-biznesowe:Agnieszka Jastrzębska i Barbara Pasek.

Jastrzębska to jedna z najpopularniejszych w Polsce dziennikarek show-biznesowych i była redaktor naczelna "Gali". Pasek znana jest przede wszystkim jako reporterka jednego z plotkarskich portali, a od niedawna współpracuje z serwisem "Wirtualna Polska".

Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądał nowy sezon "Na Językach" po tych zmianach?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin-Piotrowska - Znów obraża ją Wojewódzki!