Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka będzie niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich przyszłego roku. Na temat ceremonii pojawiło się już wiele plotek, a część z nich zdementowali sami zainteresowani.

Teraz o emocjach, jakie wywołują zaręczyny i planowany przez Szulim i Woźniaka-Staraka ślub, wypowiedziała się Karolina Korwin-Piotrowska. Bezkompromisowa komentatorka show-biznesowej rzeczywistości bardzo... współczuje swojej koleżance z programu "Na Językach"!

"Współczuję bardzo Agnieszce chorobliwego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym. Choć w sumie można się było tego spodziewać, jeśli do zaręczyn dochodzi na Balu TVN, czyli kuźni wszelkich plotek i miejscu spotkań największych medialnych plotkarzy oraz „medialnych przyjaciół” zaopatrzonych w telefony z dostępem do ukochanego Instagrama. Ale mleko się rozlało, a media szaleją, bo na gwałt szukamy ładnej, bogatej i niegłupiej pary na okładki, bo ileż można pisać o Rozenek? To bardzo fajna para, zakochani jak dzieciaki. Oby udało im się zachować minimum prywatności w ten ważny dzień, który nastąpi…Wiem, ale nie powiem!" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Party" Karolina Korwin-Piotrowska.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin-Piotrowska - Została... modelką?!