Kilka dni temu ujawniona została pełna lista uczestników trzeciej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Pośród gwiazd, które tym razem zmierzą się z repertuarem innych popularnych wykonawców, znalazła się także Kaja Paschalska.

Wybór znanej właściwie tylko z roli w serialu "Klan" aktorki wywołał spore kontrowersje, bo mało kto pamięta, że Paschalska ma na swoim koncie dwie solowe płyty, a nawet SuperJedynkę za najlepszy debiut 2001 roku.

O udziale aktorki w programie napisała też Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka w swojej rubryce w tygodniku "Polityka" ostro skrytykowała producentów programu za wybór Kai Paschalskiej!

"Wykonawczyni (w duecie z Filonem) jednej z najbardziej makabrycznych i wyszydzanych piosenek 25-lecia wolnej Polski "Chinka Czikulinka", czyli Kaja Paschalska, powraca. Jeśli ktoś zapomniał, to Paschalska gra w "Klanie". Teraz też będzie udawać zdolniejszych od siebie w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Program ten zaczyna spełniać rolę "Tańca z gwiazdami" - jest ożywczą kroplówką dla upadłych karier. Szkoda, bo pierwsza edycja była super" - napisała Karolina Korwin-Piotrowska.

Zgadzacie się ze zdaniem prowadzącej "Magiel towarzyski"?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin-Piotrowska - Ostro o Małgorzacie Kożuchowskiej!