Agnieszka Radwańska wzbudziła wielkie emocje swoją nagą sesją dla sportowego magazynu. Rozbierane zdjęcia gwiazdy tenisa ziemnego jednych zachwycają, a innych wręcz przeciwnie. Do tych drugich zdecydowanie zalicza się Tomasz Terlikowski, który stwierdził, że "nagość kobiety przeznaczona jest dla jej męża".

Do tych słów oraz do zdjęć Agnieszki Radwańskiej odniosła się Karolina Korwin Piotrowska na Facebooku. Okazuje się, że same zdjęcia również nie przypadły do gustu dziennikarce, jednak nie zgadza się ze słowami publicysty.

- Te zdjęcia są owszem, tanie, trochę jak z prowincjonalnego folderu sprzedawcy katafalków albo trumien, ewentualnie czyściciela basenów, ale ona jest młoda, estetyczna, bardzo ładna i na kortach zwycięża. A Pan Terlikowski zachowuje się jak dewot, bo rozumiem, że w galeriach sztuki nie powinno się oglądać nagich ciał na obrazach, tak? Nawet w Muzeach Watykańskich? Sama widziałam, golizna damska, męska i dziecięca w postaci amorków i aniołków tam się wylewa zewsząd no i co??? - napisała Karolina Korwin Piotrowska na Facebooku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin Piotrowska - Zazdroszczę dziewczynom wolności