Kilka dni temu pisaliśmy o ostrym wpisie na Facebooku, w którym Cezary Pazura bezpardonowo zaatakował Karolinę Korwin-Piotrowską, pisząc, że dziennikarka w największej mierze przyczyniła się do obniżenia standardów polskich dziennikarzy show-biznesowych.

ZOBACZ: Pazura ATAKUJE Korwin-Piotrowską. Tak ostro jeszcze nie było!

Prowadząca "Magiel towarzyski" niemal od razu po wpisie aktora odpowiedziała mu żartobliwym postem na Facebooku, dziękując za darmową reklamę. Najwyraźniej jednak po namyśle uznała, że warto uświadomić Pazurze, że mogłaby pozwać go za jego słowa do sądu!

"Pewien były gwiazdor poświęcił mi długi wpis na Facebooku. To smutne, że kariery się tak kończą. Najpierw występami dla emerytów zachęcającymi do kupna drogich garnków, a potem ordynarnym i  nieprawdziwym wpisem w internecie. Zamiast jednak dawać sprawę do sądu, choćby na podstawie art. 216 k.k, proszę o adres, na który mogę mu przysłać moją książkę, pt. "Ćwiartka raz". Wbrew temu, co ów pan stwierdził, nie jest ona zbiorem plot ze śmietnika, a jej fani są umazani w gównie, jak poetycko raczył napisać, obrażając kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy ją kupili. Żeby ją dokładnie przeczytał i więcej nie ośmieszał już siebie ani rodziny, której - jak twierdzi - broni i którą tak  kocha." - napisała w swoim felietonie w tygodniku "Wprost" Karolina Korwin-Piotrowska.

Czekacie na odpowiedź aktora?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Korwin-Piotrowska - Znowu o Annie Musze!