Karolina Korwin Piotrowska jest kolejną osobą, która postanowiła skomentować aferę z fit-blogerką Deynn, w roli głównej. Wcześniej na temat sprawy wypowiedzieli się m.in. Maffashion, były chłopak blogerki - raper Sulin, czy Ewa Chodakowska. Dziennikarka dodała na Instagramie wpis, w którym nie przebierała w słowach, nawołując do zaprzestania robienia wszystkiego dla chwili sławy, szczególnie kosztem małych, bezbronnych dzieci. Chodzi tu o 10-letnią siostrę Marity Surmy, która stała się przedmiotem przepychanki między blogerką, a jej siostrą Klaudią. Karolina Korwin Piotrowska nie przebierała w słowach! Zasugerowała nawet, zgłoszenie sprawy do... Opieki Społecznej.

Karolina Korwin Piotrowska ostro komentuje sprawę Deynn i jej siostry

"Moi drodzy, kochane media, [..] jesli naprawdę leży Wam na sercu zdrowie psychiczne pewnej dziesięciolatki, która była publicznie poniżana i wykorzystywana przez siostrę numer jeden, a potem jej historię obnażyła siostra numer dwa, przekierujcie energię na inne tory. Istnieje coś takiego jak: Opieka Społeczna, która powinna się sprawą zająć natychmiast."

ZOBACZ TEŻ: DANIEL MAJEWSKI narzeczony Deynn odpiera zarzuty jej siostry! Komu teraz wierzycie?

Dziennikarka podała również numer do Rzecznika Praw Dziecka i apeluje do mediów, o zajęcie się powyższą sprawą:

"Istnieje też Ministerstwo Sprawiedliwości, które pokazało, choćby w sprawie pedofilów, że dobro dzieci jest mu bliskie. [...] Na koniec- Rzecznik Praw Dziecka- na zdjęciu jest kontakt. "

"Obie siostry sobie poradzą, będa miały fejm, ale jest tam dziecko, które było zabawką dla kasy, lajków i fejmu w rękach patologicznych dorosłych, na co pozwoliła rodzina, rodzice..."

Karolina Korwin Piotrowska zwróciła też uwagę na to, że takich dzieci może być więcej. Cały wpis przeczytacie poniżej:

 

Moi drodzy, kochane media, które teraz udajecie zatroskanych, a miesiącami zarabialiście cynicznie na lansowaniu patologii...Zamiast robić programiki, pisać klikalne tekściki i zamiast tagować mnie w postach albo zasypywać mnie mailami, jesli naprawdę leży Wam na sercu zdrowie psychiczne pewnej dziesięciolatki, która była publicznie poniżana i wykorzystywana przez siostrę numer jeden, a potem jej historię obnażyła siostra numer dwa, przekierujcie energię na inne tory. Istnieje coś takiego jak: Opieka Społeczna, która powinna się sprawą zająć natychmiast, bo niepojęte jest, aby dziecko w tym wieku nie miało zapewnionego normalnego życia, opieki, warunków do nauki. Istnieje też Ministerstwo Sprawiedliwości, które pokazało, choćby w sprawie pedofilów, że dobro dzieci jest mu bliskie- Ministrowie Patryk Jaki i Zbigniew Ziobro mają dzieci, podejrzewam, że poinformowani o sprawie dziesięciolatki, zadziałaliby natychmiast, bo jest to zaiste groza; Na koniec- Rzecznik Praw Dziecka- na zdjęciu jest kontakt. Obie siostry sobie poradzą, będa miały fejm, ale jest tam dziecko, które było zabawką dla kasy, lajków i fejmu w rękach patologicznych dorosłych, na co pozwoliła rodzina, rodzice...Zamiast więc udawać, że Was to obchodzi i zamiast wydawać wyroki w necie oraz, tu ukłon w stronę mediów, które zarobiły worki hajsu pisząc bezrefleksyjnie miesiącami o tej patologii, napiszcie do odpowiednich organów prawa w Polsce. I pomyślcie, ile jest takich celebryckich dzieciaków, które mają identyczną sytuację, jak owa dziewczynka, tylko ich rodzice noszą lepsze ciuchy, stać ich na prawników, ale patologia i wykorzystywanie dzieci dla kasy i lansu, jest taka sama, cynicznie wykorzystywana przez media, tylko może staje na lepszych ściankach. Może należałoby skończyć z żerowaniem na bezbronnych dzieciach przez celebów i media? Peace. #deynn @prawda_deynnps @ms_gov_pl @deynnps

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp) Sty 19, 2018 o 9:27 PST