Karolina Korwin Piotrowska z dniem 31 grudnia 2018 roku odchodzi z TVN. Dziennikarka była związana z tą grupą medialną przez ostatnich 12 lat. Przypomnijmy, że krytyk filmowy, autorka książek i znawczyni polskiego show-biznesu zaczynała swoją przygodę z TVN w kwietniu 2006 roku od prowadzenia programu "Magiel towarzyski" w TVN Style. W latach 2010-2011 była jurorką pierwszych dwóch edycji programu "Top Model". Ostatnio można ją było oglądać na antenie kanału TVN Fabuła, gdzie prowadziła autorski program filmowy "DKF" oraz w TVN Style w programie "#Sława". Jak Korwin Piotrowska tłumaczy powody swojego odejścia z TVN? Sprawdź poniżej.

Dlaczego Karolina Korwin Piotrowska odchodzi z TVN?

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała zakończenie swojej pracy w TVN w środę, 12 grudnia na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. Zobacz, jak tłumaczy swoją decyzję.

- To był dobry i pracowity czas. Trzeba jednak iść dalej, tym bardziej, że świat intensywnie wzywa, grzechem byłoby być głuchym na to wołanie. Kiedy zaczynałam pracę w TVN, nie myślałam, że będę pisać książki, robić wykłady o mediach, nie było też Facebooka ani Instagrama. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że napiszę kiedyś petycję do Sejmu, którą w ciągu doby podpisze ponad 80 tysięcy ludzi i wygramy z rządem, kazałabym mu puknąć się w głowę. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że moje posty o filmie "Zimna wojna", "Kler" czy "Nina" będą miały ogromne zasięgi i odzew, zapytałabym, "a co to takiego zasięg?". Czasy się zmieniają, media też, a ludzie na szczęście dorastają i wiedzą, czego robić nie chcą, a co ich kręci. Ja wiem. Idę spełniać marzenia. Polecam! - napisała dziennikarka.

Karolina Korwin Piotrowska kiedyś i dziś - zobacz stare i nowe zdjęcia dziennikarki w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA została blondynką! Zdecydowała się na drastyczną zmianę, bo...