Karolina Korwin Piotrowska nosi krótkie ciemne włosy już od kilku lat. Fryzura stała się niejako jej znakiem rozpoznawczym. Jednak teraz 47-letnia dziennikarka zdecydowała się na metamorfozę. Korwin Piotrowska zmieniła zarówno kolor włosów, jak i sposób cięcia. Dlaczego zdecydowała się zmienić fryzurę? Powód wcale nie jest oczywisty. Jak się okazuje, Karolina Korwin Piotrowska zrezygnowała z ciemnych farb do włosów i poddała się dekoloryzacji , bo od kilku lat... siwieje.

Karolina Korwin Piotrowska została blondynką

Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą. Docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i voila! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem stara” - napisała Karolina Korwin Piotrowska i dodała zdjęcie w nowej fryzurze.

Karolina Korwin Piotrowska poddała się metamorfozie w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich. Zabieg dekoloryzacji kosztuje tam ponad 400 złotych.

Jak Wam się podoba Karolina Korwin Piotrowska w blond włosach?

 

Mam siwe włosy. Niemal biała stałam się, co skutecznie przykrywałam farbą, w wyniku dramatycznych wydarzeń w moim życiu pięć lat temu. Wtedy, także ze względów zdrowotnych, nie byłam gotowa na ten krok. Na pokazanie w świecie wiecznie młodych, gładkich ludzi tego, że lata lecą. Ale dzięki moim przyjaciołom z Wilcza 18, zrobiłam to. I docelowo będę biała. Kilka godzin na fotelu i VOILA! Wreszcie przestaję udawać. Martwić się o ten cholerny odrost. O to, czy ktoś zobaczy, że nie mam 18 lat. I uzna, że jestem "stara". Chrzanić to. raz się żyje. Szczerość przede wszystkim. Dziękuję Tomkowi Zajczykowi i Oliwii Cudnej z Wilczej 18. dziękuję Piotrkowi Hullowi za motywację i przyjaźń. I za to spojrzenie, kiedy mnie zobaczył po kilku, dokładnie 6 godzinach, siedzenia u niego w salonie. Życie jest piekne i zaskakuje. Codziennie. Szczerość. Polecam. Dobrze się nosi. @wilcza18 @piotr.hull @fauxxpass @oliwiacudna

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp) Cze 11, 2018 o 9:36 PDT