Karolina Kurkova przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Pociecha modelki i jej męża, Archiego Drury otrzymała nietypowe imię, związane z astronomicznym zjawiskiem. Według nas jest naprawdę piękne!

Karolina Kurkova - jak nazwała trzecie dziecko?

Karolina Kurkova jeszcze kilka lat temu zachwycała na wybiegach. Była ulubienicą topowych projektantów, jednak największą sławę przyniosły jej pokazy bielizny Victoria's Secret. Czeszka zakończyła karierę, będąc u szczytu sławy, by kupić się na życiu rodzinnym. Dziś fantastycznie odnajduje się w roli mamy, o czym często mówi na Instagramie.

Modelka od kilkunastu lat związana jest z aktorem, Archiem Drurym. Para ma dwóch synów - 11-letniego Tobina Jacka i 5-letniego Noaha Lee. W minioną sobotę gwiazda poinformowała, że 27 kwietnia urodziła córeczkę.

Witamy na świecie Lunę Grace, naszego aniołka! Urodzona w Pełnię Różowego Księżyca. Jesteśmy zakochani! – napisała na Instagramie Karolina Kurkova.

Modelka wyjaśniła, skąd wzięło się oryginalne imię dziewczynki. Luna nawiązuje do zjawiska astronomicznego, jakim jest właśnie pełnia Różowego Księżyca, którą można było podziwiać 27 kwietnia. Jak synowie modelki zareagowali na młodszą siostrę?

Chłopcy są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć na Lunę Gracę [...] Mała ma ogromne szczęście, że ma tych chłopców, którzy będą ją chronić - wyznała modelka.

Zdjęcia Luny Grace znajdziecie w naszej galerii. 

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Ida Nowakowska została matką. Gwiazda TVP urodziła wcześniej, niż się spodziewano