Karolina Malinowska od jakiegoś czasu prowadzi bloga. Była modelka tym razem opisała swoje podejście do sportu. Gwiazda został skrytykowana przez Ewę Chodakowską! Dlaczego?

Karolina Malinowska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z sali ćwiczeń. Gwiazda opisała na swoim blogu, dlaczego nagle powróciła do uprawiania sportu. Okazało się, że byłą modelkęzmotywowała Ewa Chodakowska

Ostatnio rozmawiałam z Ewą Chodakowską i dostałam od Niej opierdol. „Malina za bardzo się obnosisz z tym, że tak bardzo Ci się nie chce. Zamiast gadać, że musisz zrobić trening, to po prostu idź i go zrób. Nie możesz ciągle pokazywać tym wszystkim kobietom, że nic nie robisz! Zacznij robić i być dla nich wzorem”.Przyznaję… Zabolało. Dało do myślenia i przede wszystkim zmobilizowało. Dlaczego? Bo było prawdą - napisała modelka na swoim blogu.

Karolina Malinowska zdradziła, że wybrała się w końcu, aby poćwiczyć i choć później odczuwała efekty intensywnego treningu, to podkreśliła, że było warto. Gratulujemy Karolinie Malinowskiej powrotu do ćwiczeń!

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: KAROLINA MALINOWSKA Pokazała zdjęcie sprzed... 16 lat!