Karolina Malinowska i Olivier Janiak wzięli przykład z innych polskich par i wraz z dziećmi wybrali się na wakacje. W ubiegłym roku zakochani znaleźli chwilę na krótki wypoczynek. Wraz z synami – Fryderykiem, Christianem i Julianem wybrali się na upalne wakacje do Grecji.

Wówczas mieliśmy okazję podziwiać, jak wyglądają ich wakacje. Para pokazała wówczas, jak wygląda wypoczynek w wydaniu ich rodziny. Przede wszystkim Karolina Malinowska i Olivier Janiak jako dumni rodzice pokazywali, jak bawią się ich dzieci, ale nie tylko.

ZOBACZ: OLIVIER JANIAK I KAROLINA MALINOWSKA na gorących wakacjach z dziećmi w Grecji [ZDJĘCIA]

Jak pamiętacie, Karolina Malinowska jest modelką, nic więc dziwnego, że jej talent postanowił odrobinę wykorzystać jej mąż. Olivier Janiak zrobił żonie piękną sesję zdjęciową. Karolina Malinowska pozowała nawet… nago! Wówczas wszyscy zachwycali się piękną sylwetką Malinowskiej, która po ćwiczeniach z Ewą Chodakowską, faktycznie miała okazję pochwalić się idealną figurą.

ZOBACZ: KAROLINA MALINOWSKA nago w obiektywie Oliviera Janiaka. Modelka pozuje jak Anja Rubik [ZDJĘCIA]

Aktualne zdjęcia pary prosto z Tajlandii robią wrażenie! Wspólne zdjęcia pary na Instagramie już komentują fani, zachwyceni widokiem swoim ulubieńców. Kąpiele w gorącej wodzie, pyszna tajska kuchnia i czego więcej potrzeba?

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądają wakacje Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka!