Karolina Malinowska i Olivier Janiak są razem od ponad 13 lat. Od samego początku uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par, choć wielu twierdziło, że ich związek to zaledwie przelotny romans. Ich pierwsza randka miała miejsce dopiero po roku od pierwszego spotkania. Kolejne spotkanie odbyło się również dopiero po kilku miesiącach.

Ich uczucie długo dojrzewało, ale dziś Karolina Malinowska i Olivier Janiak  po tylu latach związku nadal okazują sobie wiele czułości. Na Instagramie pary znajdziemy masę ich wspólnych zdjęć, ale nie tylko. Często na portalach społecznościowych pary, a głównie Karoliny Malinowskiej królują ich synowie – Fryderyk,  Christian i Julian, którzy już rozkochali w sobie fanów prezentera i modelki.

Dziś mówi się, że Malinowska i Janiak to jedna z najbardziej lubianych par w show-biznesie. Sympatię ludzi zaskarbili sobie naturalnością i otwartością do ludzi. Karolina Malinowska od jakiegoś czasu prowadzi bloga, gdzie chętnie opisuje jak wygląda życie mamy „od kulis”. Do dziś fani chętnie wspominają jej walkę o tornister dla dzieci w jednej z sieciówek.

A jak wygląda mieszkanie Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka? Para ma trójkę dzieci, więc w ich domu nie ma nudy.Jest przestronnie, a jednocześnie bardzo rodzinnie. Zobaczcie w naszej GALERII.

 

Przeczytaj także: Karolina Malinowska i Olivier Janiak tak kwitnie ich miłość [ZDJĘCIA] >>