Od kilku lat ambasadorami biżuteryjnej marki Apart byli Anja Rubik i jej mąż, Sasha Knezević. Para występowała w najważniejszych sesjach firmy, w tym w kampanii bożonarodzeniowej, uznawanej powszechnie za najbardziej prestiżową.

Wygląda jednak na to, że w tegoroczne Boże Narodzenie Apart reklamować będzie inna znana para show-biznesu. Jak donosi bowiem serwis JastrzabPost.pl, zamiast Rubik i Knezevicia na plakatach i w reklamach telewizyjnych będziemy podziwiać... Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka!

- Oboje są bardzo lubianą i stylową parą w Polsce. Mają na swoim koncie mnóstwo sukcesów, ale przede wszystkim tworzą zgraną rodzinę. Chyba ciężko o lepszych ambasadorów dla marki z tradycjami – zdradził w rozmowie z serwisem znajomy Karoliny Malinowskiej.

Modelka ma na swoim koncie liczne sukcesy, była m.in. na okładkach kilku wydań "Vogue", więc z pewnością doskonale odnajdzie się w nowym zadaniu. Janiak także zaczynał swoją karierę w show-biznesie jako model. Razem para uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych i najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu.

Myślicie, że będą godnymi następcami Anji i Sashy?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Malinowska - Sama przeprowadziła remont!