Anja Rubik niedawno zapewniła wszystkich, że kryzys w jej małżeństwie nie jest na tyle poważny, by rozważała wraz z mężem, modelem Sashą Knezevicem, rozwód. Supermodelka przyznała jednak, że byłoby "niefair", gdyby wciąż brała udział we wspólnych sesjach zdjęciowych z Sashą. Do sieci trafiły wprawdzie ich nowe zdjęcia z kampanii marki Tiffany's, ale wygląda na to, że to tylko wypadek przy pracy.

W Polsce Rubik na pewno nie będzie na razie pracowała razem z mężem. Z tego powodu gwiazda po raz pierwszy od kilku sezonów nie będzie twarzą świątecznej kampanii marki Apart. Do bożonarodzeniowych sesji jubilerskiej marki Anja Rubik pozowała bowiem w towarzystwie Knezevica.

W tej sytuacji szefowie Apartu musieli znaleźć inną znaną parę, która poradziłaby sobie z tym zadaniem. Ich wybór padł na... Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka! Ta decyzja nie dziwi, bo gwiazdorska para od lat uchodzi za jedną z najszczęśliwszych i najbardziej zgodnych w polskim show-biznesie. Zarówno Malinowska, jak i Janiak mają również duże doświadczenie w pozowaniu przed kamerą.

Jak udało nam się dowiedzieć, pełna kampania z udziałem gwiazd pojawi się w sieci w przyszłym tygodniu, ale już teraz mamy dla Was pierwsze zdjęcie!

Podobają się Wam nowi ambasadorzy marki Apart?

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Malinowska - Oburzona reklamą: "Jak można?! Są jakieś granice!"