Karolina Malinowska i Olivier Janiak to jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani od lat uchodzi za najszczęśliwszą i najbardziej zgodną znaną rodzinę w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że fani z zainteresowaniem śledzą każdy ich krok.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak poznali się podczas jednego z pokazów mody. Modelka robiła wówczas światową karierę, nie w głowie były jej prawdziwe związki. Dziś często wspominają, że wszyscy myśleli, że to chwilowa znajomość, przelotny romans, ale pomylili się.

Dziś Karolina Malinowska i Olivier Janiak są ze sobą ponad 13 lat i wciąż okazują się wiele czułości. Zakochani doczekali się trzech synów – Fryderyka, Christiana oraz Juliana. Para chętnie dzieli się zdjęciami swoich pociech w sieci.

Od jakiegoś czasu para przebywa z maluchami na upalnych wakacjach w Grecji. Jakiś czas temu wypoczywali nad polskim morzem, ale teraz przyszedł czas na wakacje za granicą. W mediach społecznościowych pary już pojawiły się piękne wakacyjne fotografie. Kilka z nich zostało wykonane przez samego Oliviera Janiaka.

Zobacz: Olivier Janiak i Karolina Malinowska na gorących wakacjach z dziećmi w Grecji [ZDJĘCIA]

Przed jego obiektywem oczywiście stanęła ukochana. Mając partnerkę modelkę, robienie wakacyjnych zdjęć na pamiątkę wcale nie stanowi problemu. Jedno ze zdjęć szczególnie przyciąga uwagę. Karolina Malinowska tak jak niedawno Anja Rubik pokazała zdjęcie, na którym pozuje…nago!

Karolina Malinowska wygląda na nim bardzo zmysłowo. Jak widać, ćwiczenia pod okiem Ewy Chodakowskiej przyniosły efekty, bo gwiazda wygląda pięknie, ale przede wszystkim świetnie czuje się w swoim ciele. A to przecież najważniejsze.