Karolina Malinowska jest prawdziwą Matką Polką! Pomimo swojego świetnego wyglądu wykonuje czynności, które normalnie powinni wykonywać mężczyźni. Była modelka wyremontowała gołymi rękoma pokój swojego syna! Jak widać, Olivier Janiak ma w domu złotą rączkę!

Karolina w zaledwie 3 dni wyremontowała pokój najstarszemu synowi!

"Nie miałam dużo czasu, bo tylko trzy dni na postawienie ścianki działowej, odmalowanie wszystkiego, ustawienie mebli i powieszenie gadżetów. Tylko, bo po trzech dniach Potworzaki wracały z wakacji u Teściowej. Ściankę pomógł postawić mi kuzyn. Z malowaniem było trudniej, ale dla kobiety nie ma rzeczy niemożliwych! Ciocia Bożenka i Mama pomogły ze sprzątaniem po. I jakoś dałam radę. Chłopcy byli zachwyceni i chętnie pomagali układać swoje rzeczy na półkach. Przy okazji udało mi się zrobić porządek w zabawkach i książkach" - napisała na swoim blogu gwiazda, dumnie prezentując zdjęcia pokoiku po remoncie.

Czyżby Karolina Malinowska miała w planach remont całego domu? A może szykuje się do prowadzenia programu o tematyce wnętrzarskiej? Czas pokaże...

 

»PRZECZYTAJ TAKŻE:  Karolina Malinowska - Stoczyła bój w... dyskoncie!