Karolina Malinowska i Olivier Janiak uchodzą w show-biznesie za jedno z wzorowych małżeństw. Modelka i prezenter wzięli ślub w 2003 r. Wychowują razem trzech synów: Fryderyka (7 lat), Christiana (5 lat) oraz Juliana (3 lata). Oboje słyną z tego, że ponad zawodowe zobowiązania przedkładają dobro swoich dzieci. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Malinowska i Olivier Janiak tak kwitnie ich miłość [ZDJĘCIA]

Stronią również od skandali, zaś gdy ktoś zapyta ich o sukces na udany związek odpowiadają, że chodzi o wzajemny szacunek, zrozumienie oraz życiowe priorytety. Choć między nimi wciąż iskrzy i nie brakuje kłótni oraz sprzeczek, oboje dążą koniec końców do kompromisu.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Olivier Janiak i Karolina Malinowska na rodzinnych wakacjach nad polskim morzem [ZDJĘCIA]

Okazuje się, że mimo upływu lat, mama trzech synów znajduje zawsze chwile tylko dla siebie. Fani Karoliny Malinowskiej zauważyli, że na najnowszych zdjęciach jej sylwetka jest wyjątkowo szczupła. Za tą zmianą stoją prawdopodobnie intensywne ćwiczenia, zbilansowana dieta oraz po prostu zdrowy tryb życia. Nie jest bowiem tajemnicą, że małżonka Oliviera Janiaka od zeszłego roku intensywnie pracuje nad sylwetką z samą Ewą Chodakowską. Panie chętnie chwalą się wspólnymi zdjęciami na portalach społecznościowych. Jak do tego doszło? Na swoim blogu Karolina Malinowska zwierzyła się, że po narodzinach trójki dzieci "przybyło jej tu i tam". Postanowiła zatem zrzucić zbędne kilogramy pod okiem specjalistów. Efekty są naprawdę zachwycające!

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniła się w ciągu dwóch lat Karolina Malinowska. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tak mieszkają Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Przytulnie i bardzo rodzinnie [ZDJĘCIA]