Miesiąc temu pisaliśmy już o szczerej wypowiedzi Karoliny Malinowskiej na temat trudów, z jakimi zmagają się mamy. Modelka, która sama ma trzech synów, przyznała, że lansowany przez gwiazdy model "macierzyństwa na szpilkach", mało ma wspólnego z prawdą.

Teraz Malinowska po raz kolejny wypowiedziała się na ten temat. Żona Oliviera Janiaka, która od niedawna prowadzi swój własny macierzyński kącik w "Pytaniu na Śniadanie", nie wycofuje się ze swoich słów.

- Kreowanie takiego sztucznego świata, który jest bardzo piękny, ale nieprawdziwy, nie przynosi niczego dobrego. Macierzyństwo jest równie piękne, jak trudne. To, że kobieta, która czasami jest zmęczona i ma najzwyczajniej w świecie dość, nie znaczy, że nie kocha swoich dzieci, bo je kocha najbardziej na świecie i zrobiłaby dla nich wszystko. Każda z nas ma prawo do tego, by powiedzieć: „Mam dość, jestem zmęczona, potrzebuję na chwileczkę wyjść”. Nawet nie macie państwo pojęcia, ile kobiet odwiedza na przykład gabinety psychiatryczne właśnie z tego powodu, że nie wolno im głośno powiedzieć, że są zmęczone, bo zazwyczaj słyszą w odpowiedzi: „Ale co ty takiego robisz, siedzisz tylko w domu, miliony kobiet by się z tobą zamieniły” - powiedziała Karolina Malinowska w rozmowie z serwisem "Newseria Lifestyle".

Modelka nie zapomina też, jak ważną rolę w wychowywaniu dzieci pełnią ojcowie. Malinowska przyznała, że ona sama zawsze może liczyć na swojego męża, ale niektóre kobiety same odtrącają pomoc oferowaną im przez partnerów i to duży błąd!

- Rola taty według mnie powinna być równie duża jak rola mamy. U mnie w domu tak jest. Kiedy mój mąż nie pracuje, zawsze mogę na niego liczyć. Mało tego, on sam pragnie tego czasu spędzonego z dzieciakami. My, kobiety, często popełniamy jeden błąd. Wydaje nam się, że jesteśmy niezastąpione i nikt nie zrobi czegoś lepiej niż my, a to jest bardzo zła droga. Bo ojcowie są wspaniali, bardzo wyedukowani i wiedzą, jak się zajmować dzieckiem - powiedziała Karolina Malinowska.

Zgadzacie się z gwiazdą?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Malinowska - Marzy o córeczce?