Córka Adama Małysza zaręczyła się! Choć trudno to sobie wyobrazić, mała dziewczynka, którą pamiętamy z okresu największej popularności wybitnego skoczka narciarskiego, ma dziś już 21 lat i jest piękną kobietą. Coraz chętniej chwali się swoimi zdjęciami na Instagramie i pokazuje ujęcia z podróży, dzięki czemu wiemy, że córka Małysza odwiedziła m.in. Dubaj, Barcelonę, czy Meksyk. Ostatnio wraz ze swoim chłopakiem wybrała się do Barcelony, gdzie... przyjęła jego oświadczyny! Karolina Małysz pokazała zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym w swoich mediach społecznościowych.

Córka Małysza zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony?

Karolina Małysz nie ukrywa na swoich profilach w mediach społecznościowych faktu, że jest w stałym związku. Na jej Instagramie znaleźć można sporo jej wspólnych zdjęć z narzeczonym, Kamilem Czyżem, z którym wybiera się na większość swoich wycieczek. Córka Adama Małysza dzieli z nim nie tylko pasję do podróży, ale również do sportu. Chłopak jeździ w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. 

Adam i Iza Małyszowie podobno bardzo polubili wybranka córki i nawet wybrali się w czwórkę na wspólne wakacje we włoskie Alpy. Oprócz tego, skoczek zaprosił Kamila na swoje 40. urodziny. 

" - Tata naprawdę go lubi. Wie, że jest odpowiedzialny i sympatyczny" - mówiła Karolina w rozmowie z "Rewią". 

Rodzice Karoliny Małysz nie mogli być przy córce w wyjątkowej chwili zaręczyn, bo obecnie przebywają na Malediwach. Zdjęciami z rajskich plaż dzielą się z fanami na Instagramie. 

Zobacz zdjęcia Karoliny Małysz z narzeczonym w naszej galerii --->