Karolina Pisarek swoje "5 minut" przeżywa dzięki udziałowi w "Top Model". Dziewczyna nie spoczęła jednak na laurach i otrzymuje kolejne propozycje zawodowe. Wzięła też udział w innym popularnym show TVN, "Ameryka Express". Czy ilość zobowiązań spowoduje, że kolejny związek ślicznej 23-latki ucierpi? Sprawdźcie, co powiedziała nam modelka.

Karolina Pisarek i Jaime Camara: Czy miłość przetrwa?

Nie jest tajemnicą, że modelkom trudno jest utrzymać stałe związki ze względu na tryb pracy, jaki prowadzą. Nieustanne przemieszczanie się powoduje, że związki nie są w stanie przetrwać próby czasu i odległości. Wie coś o tym Karolina Pisarek, która w styczniu poinformowała o rozstaniu ze swoim chłopakiem, Danielem Matsunagą. Żadne z partnerów zbyt wiele nie mówiło o powodach rozstania, jednak modelka nie kryła, że miała "inne spojrzenie na związek" niż jej były chłopak.

Zaledwie kilka tygodni później dowiedzieliśmy się o nowym mężczyźnie w życiu Karoliny. To 40-letni brazylijski kierowca wyścigowy, Jaime Camara. Modelka poznała nawet jego 11-letnia syna i w wywiadach przyznawała, że świetnie się dogadują:

To, że poznałam Jaimego, jest niesamowite. To, że jest starszy, ułatwia mi sprawy pod tym względem, że ja trochę jestem dojrzalsza, że dużo pracuję, że dużo podróżuję i mam inne priorytety. Dopełniamy się jakoś. Ja jestem szczęśliwa, że mogę przyjść do domu, wypić z nim herbatę, porozmawiać, oglądnąć jakiś film - mówiła parę miesięcy temu.

Jakiś czas temu dotarły do nas informacje, jakoby partner Karoliny miał chcieć zatrzymać ją na stałe w Miami. Postanowiliśmy zapytać samą zainteresowaną jakie są jej plany na przyszłość u boku 40-latka:

Aktualnie przebywamy razem w Miami. Cały okres kwarantanny udało nam się jakoś przetrwać, jeszcze nie mieliśmy momentu, gdzie bylibyśmy na odległość dłuższy czas - mówi nam Karolina. Zapytana o to, czy odczuwa różnicę wieku między nimi, odpowiada:

Chyba chodzi o dojrzałość i podejście do związku. Chcę być traktowana na poważnie, mieć spokój i balans, lubię wyjaśniać wszystko na bieżąco.

Zapytaliśmy też modelkę o to, czy zamierza wyprowadzić się z Polski dla partnera:

Polska zawsze będzie moim domem - mówi 23-latka. W planach owszem mam podróże, ale nigdy się z naszego kraju nie wyprowadzę. Tu mam karierę i jest mi tu po prostu najlepiej.

Czyżby Camara dla pięknej Polki przeprowadził się do kraju nad Wisłą?