Karolina Pisarek bardzo dobrze radzi sobie w świecie modelingu. Po zakończeniu programu "Top model" udało jej się nie przepaść, tak jak większości uczestniczek i z powodzeniem wykorzystuje swoje pięć minut. Zdobyła też pokaźną rzeszę fanów na Instagramie, którzy chętnie komentują jej zdjęcia. Wystarczy śledzić media społecznościowe modelki, aby wiedzieć, co dzieje się zarówno w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. W grudniu 23-latka rozstała się z pochodzącym z Brazylii modelem, aktorem i zawodowym pisarzem, z którym żyła w związku na odległość. Powodem rozpadu związku miała być niewierność chłopaka. 

Nowy partner Karoliny Pisarek

Jak się jednak okazuje, Karolina Pisarek postanowiła długo nie rozpaczać po rozstaniu i już ma nowego partnera. Na swoim stories pokazała bukiet czerwonych róż oraz balona w kształcie serca od ukochanego. On natomiast opublikował zdjęcie z modelką i podpisem: - Pierwsze Walentynki razem, a ja już nie mogę oddychać. Kocham cię skarbie.

Kim jest nowy chłopak Karoliny Pisarek? To Jaime Camara, zawodowy kierowca rajdowy pochodzący z Brazylii. 39-latek wychowuje 11-letniego syna Luccę. Modelka i Camara poznali się prawdopodobnie przez wspólnych znajomych - Sandrę Kubicką i jej narzeczonego, Kaio Alves Goncalvesa.

Zdjęcia pary obejrzycie w naszej galerii.