Joanna Krupa i Karolina Pisarek nie mają obecnie najlepszych relacji. Od momentu kiedy w mediach pojawiły się plotki, że uczestniczka "Top Model" ma aspiracje do zajęcia miejsca głównej gospodyni programu, atmosfera na planie show miała zrobić się napięta. Przypomnijmy, że Karolina Pisarek rzeczywiście dostała propozycję objęcia posady prowadzącej, ale kulisów powstawania show emitowanych w Player.pl. Joanna Krupa stwierdziła jednak, że modelce zdarza zachowywać, jakby była gospodynią całego programu. 

- To jest moje dziecko, mój pierwszy program. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł go prowadzić. To ja najbardziej byłam za Karoliną, jak była w programie. To ja ją promowałam, chodziłam z nią na ścianki jako "support". Bo bez "Top Model" Karolina by nie istniała. Takie zachowanie to brak szacunku i klasy - mówiła Krupa w rozmowie z "Pudelkiem".

Karolina Pisarek odpowiada Joannie Krupie. Mają konflikt?

Na odpowiedź Karoliny Pisarek nie trzeba było długo czekać. Modelka w oświadczeniu przesłanym do tej samej redakcji przyznała, że nie spodziewała się takiego przywitania ze strony Joanny Krupy. 

- Cóż! Nie jest to tak ciepłe powitanie w programie, na jakie liczyłam ze strony Joanny! Cieszę się natomiast, że od mojej stacji dostałam propozycję prowadzenia kulisów programu. Programu, który dał mi szansę na spełnienie moich marzeń! Cieszę się, że teraz ja mogę wesprzeć młodsze kandydatki na modelki. Zrobię wszystko, by dziewczyny czuły się komfortowo, debiutując w programie TVN-u.

Joasia wspomniała coś o promocji mojej osoby i nawet o mojej menadżerce, musiały z Gosią tworzyć naprawdę zgrany duet, skoro ciągle o niej wspomina. Potwierdzam: jest świetna.

Czekacie na dalszy rozwój tej sprawy?

ZOBACZ: JOANNA KRUPA I KAROLINA PISAREK mają konflikt? "Bez 'Top Model' Karolina by nie istniała"