Karolina Pisarek ani na chwilę nie zwalnia tempa. Aby móc w pełni skupić się na swoich projektach zawodowych w Polsce, w ostatnim czasie zdecydowała się nawet rozstać ze swoim chłopakiem z Miami i kupić luksusowy apartament w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzące miesiące rzeczywiście będę dla niej wyjątkowo aktywne. Zwyciężczyni "Ameryka Express" otrzymała angaż do nadchodzącej edycji programu "Top Model".

- Moi drodzy! Milo mi poinformować, że już dziś zaczęłam nagrania do najnowszej edycji "Top Model". Jakę rolę będę pełnić w programie? Jak myślicie? Nie mogę się doczekać aż będziecie mogli zobaczyć program w TVN i Player.pl - napisała tajemniczo 1 lipca na swoim profilu na Instagramie.

Karolina Pisarek prowadzącą "Top Model"

Ogłoszenie Karoliny Pisarek na temat rozpoczęcia pracy na planie "Top Model" wywołało falę domysłów i spekulacji. Niektóre portale plotkarskie sugerowały nawet, że finalistka piątej edycji show zastąpi Joannę Krupę na stanowisku głównej prowadzącej i jurorki.

23-latka co prawda wciąż konsekwentnie milczy na ten temat, ale udało nam się dowiedzieć z wiarygodnego źródła, że w show znalazło się miejsce dla obydwu pań.

- Karolina Pisarek poprowadzi kulisy "Top Model" - zdradziła nam osoba z bliskiego otoczenia modelki.

Choć pracowita modelka debiutuje właśnie w wymagającej roli prezenterki telewizyjnej, to nadal nie zapomina o swojej karierze w świecie modelingu. Jeszcze tego samego dnia, gdy po praz pierwszy pojawiła się na nagraniach show, poleciała do Mediolanu na plan reklamy dla Pinko.

Okazuje się, że Polka będzie twarzą jesiennej kolekcji tej znanej włoskiej marki. Prosto z kilkudniowego pobytu w Mediolanie wraca jednak od razu na plan 9. edycji "Top Model".

Myślicie, że Karolina Pisarek sprawdzi się w nowej roli?

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek rozstała się z chłopakiem z Miami. Znamy powód [TYLKO U NAS]