Karolina Pisarek odpowiedziała publicznie Maffashion na jej zarzuty odnośnie jej porad dla chorych na tarczycę. Przypomnijmy, że Julia Kuczyńska otwarcie skrytykowała popularną modelkę za to, że na swoim instagramowym profilu zareklamowała zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej w luksusowej klinice jako świetnie rozwiązanie dla osób podejrzewających u siebie problemy z tarczycą. Influencerka, która sama już od kilkunastu lat zmaga się z Hashimoto, uznała, że nowa współprowadząca "Top Model" wprowadza ludzi w błąd.

ZOBACZ: Maffashion krytykuje sponsorowane porady Karoliny Pisarek: "Nie wprowadzajmy innych w błąd"

Nie zależy mi na tym, żeby robić dramy, tylko przejść do tematu niewprowadzania w błąd ludzi, którzy chorują na choroby tarczycy. (...). Dana osoba podaje jako rozwiązanie zabieg zamrażania tłuszczu. Nie chcę się do niej przywalić, ale zaapelować do osób chorujących na choroby tarczycy. Nie zabiegi, tylko najpierw trzeba iść do lekarza! Jeśli jesteśmy osobami publicznymi, to bardzo proszę, dbajmy o to, co mówimy, aby nie wprowadzać innych w błąd, bo może się to dla nich skończyć naprawdę nieprzyjemnie. Owej influencerce życzę zdrowia - oznajmiła Maffashion.

Karolina Pisarek odpowiada na krytykę Maffashion

Krytyka ze strony Kuczyńskiej nie przeszła bez echa. Pisarek bowiem w ekspresowym tempie skasowała z InstaStories swoje sponsorowane porady. Do całej sprawy odniosła się wprost jednak dopiero parę dni później, gdy skończyła intensywną pracę na planie "Top Model".

- Choruję na tarczycę już od kilku lat, jestem pod stałą opieką lekarza i biorę leki. Może w mojej ostatniej wypowiedzi nie wybrzmiało to, ale zrobiło mi się przykro, kiedy zobaczyłam komentarz Maffashion, natomiast zmotywowała mnie do tego, żeby was zachęcić do leczenia się i przypomnienia, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba chodzić do lekarza - tłumaczy modelka.

23-latka postanowiła się zrehabilitować i wyraźnie podkreślić, że podstawą dla osób z chorobami tarczycy są wizyty u lekarza i leczenie, a nie kosztowne zabiegi w prywatnych klinikach.

- Jestem modelką i tarczyca wcale mi w tym nie pomaga. Równolegle z leczeniem korzystam również z zabiegów i w odpowiedzi na wasze pytania o nich opowiedziałam. Przypomnę jeszcze raz, że leczenie jest najważniejsze - dodała.

Przekonują was wyjaśnienia Karoliny Pisarek?

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek skomentowała filmik Joanny Krupy. "Gdzie dwóch się szarpie za włosy, tam..." [TYLKO U NAS]