Karolina Pisarek nie ma ostatnio szczęścia w miłości. Pod koniec ubiegłego roku popularna modelka rozstała się z pochodzącym z Filipin aktorem, modelem i piłkarzem, Danielem Matsunagą. Następnie zwyciężczyni zakończonej właśnie edycji programu "Ameryka Express" związała się z mieszkającym na stałe w Miami byłym kierowcą wyścigowym, Jaime Camarą. Pomimo sporej różnicy wieku - Amerykanin jest od niej starszy o 17 lat - wyglądało na to, że para dobrze się ze sobą dogaduje. Modelka miała nawet złapać dobry kontakt z jego 11-letnim synem Luccą. Niestety, dowiedzieliśmy się właśnie, że ten związek to już także przeszłość.

Karolina Pisarek rozstała się z chłopakiem

O wyzwaniach, jakie niesie ze sobą związek z mężczyzną, który mieszka na stałe za granicą Karolina Pisarek opowiadała nam już miesiąc temu.

Polska zawsze będzie moim domem. W planach owszem mam podróże, ale nigdy się z naszego kraju nie wyprowadzę. Tu mam karierę i jest mi tu po prostu najlepiej - powiedziała w maju rozmowie z Gala.pl.

Wszystko wskazuje na to, że modelce i jej chłopakowi ostatecznie nie udało się dojść w tej kwestii do porozumienia. Ze względu na nowe wyzwania zawodowe Karolina nie może teraz na stale osiąść w Miami, czego bardzo pragnął jej partner.

- Jaime zrealizował się w życiu zawodowo. Dla Karoliny to kariera i plany zawodowe są dzisiaj priorytetem i jak się okazało - te dwie sfery są nie do pogodzenia. Karolina jest wdzięczna za czas spędzony ze swoim chłopakiem i życzy mu wszystkiego najlepszego a tymczasem sama skupia się na realizacji celów jakie wraz ze swoim managementem zaplanowała na ten rok - zdradziła nam osoba z bliskiego otoczenia Karoliny Pisarek.

- Wygrana w programie "Ameryka Express" w TVN przypomniała jej, że nawet w najtrudniejszej "podróży" może sobie poradzić bez mężczyzny - dodał znajomy modelki.

Karolina Pisarek sama na razie nie skomentowała doniesień medialnych na temat rozpadu swojego związku.

Miejmy nadzieję, że ogromne sukcesy w życiu zawodowym Karoliny Pisarek pójdą wkrótce w parze ze szczęściem modelki w sferze uczuciowej.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Pisarek o traumie 19. urodzin: "Spędziłam noc na ulicy" [TYLKO U NAS]