Wiecie kim jest Karolina Pisarek? Jeśli nie, szybko musicie narobić zaległości. To nowa It-Girl w polskim show-biznesie. Przygodę z modelingiem rozpoczęła w programie „Top Model”. Choć nie udało się jej wygrać, to osiągnęła prawdziwy sukces.

Karolina Pisarek to jedna z niewielu modelek, której udział w „Top Model” zapewnił dobry start i popularność. Finalistka piątej edycji programu nie spoczęła na laurach i zawodowo zajęła się modelingiem.

ZOBACZ: TOP MODEL POLSKA Co dziś robią zwycięzcy Top Model?

Z pewnością w karierze pomogła jej Joanna Krupa, która od samego początku wspierała modelkę. Nic dziwnego, że za granicą myślano, że są siostrami. Na niektórych zdjęciach faktycznie wyglądają jak bliźniaczki.

ZOBACZ:JOANNA KRUPA I KAROLINA PISAREK wyglądają jak siostry. Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, a efektami dzieli się z fanami na Instagramie. Kilka miesięcy spędziła w Chinach, niedawno widzieliśmy ją w najnowszym lookbooku DeeZee na jesień 2016. Na początku roku wraz z finalistką szóstej edycji „Top Model”,  Patrykiem Grudowiczem, wzięła udział w romantycznej sesji zdjęciowej dla marki Lou. Para pochwaliła się zdjęciami na Instagramie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: PATRYK GRUDOWICZ finalista 6. edycji Top Model w sesji zdjęciowej z Karoliną Pisarek [ZDJĘCIA]

Dziś Karolinę Pisarek nazywa się polską it – girl, czyli dziewczyną, którą się podziwia, którą po prostu chce się być. Modelkę obserwuje na Instagramie ponad 400 tysięcy osób, a ta liczba wciąż rośnie. Zobaczcie w naszej galerii najpiękniejsze zdjęcia polskiej it-girl!