Karolina Pisarek to jedna z nielicznych uczestniczek "Top Model", która przez dłuższy czas po zakończeniu programu nadal robi prawdziwą karierę w świecie mody. Chociażby wczoraj można ją było oglądać w pokazie kolekcji Elisabetti Franchi podczas zakończonego właśnie Milan Fashion Week. 22-latka ze Szczecinka już drugi rok z rzędu znalazła się też na liście "100 najpiękniejszych twarzy świata" TC Candler. Co ciekawe, modelka ostatnio znalazła jeszcze miejsce w swoim napiętym grafiku na udział w kolejnym dużym projekcie telewizyjnym. Już tej wiosny widzowie TVN będą mogli ja oglądać w drugiej edycji programu "Ameryka Express".

Jak piękna, ale zapracowana Karolina Pisarek dba o zdrowy i promienny wygląd? Nie jest to żadna tajemnica, bo modelka już jakiś czas temu ujawniła pełną listę swoich ulubionych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu. My szczególną uwagę zwróciliśmy na stosowany na co dzień przez Karolinę krem pod oczy, po których przecież zazwyczaj najszybciej widać oznaki zmęczenia.

Krem pod oczy, którego używa Karolina Pisarek

Jednym z pielęgnacyjnych ulubieńców Karoliny Pisarek jest lekki krem-żel pod oczy All About Eyes renomowanej marki Clinique. Ten produkt o przyjemnej, szybko wchłaniającej się konsystencji żelowego masła nie tylko nawilża i zmniejsza widoczność cieni, opuchnięć i drobnych linii wokół oczu, ale także pozytywnie wpływa na trwałość makijażu.

Sprawdza się niesamowicie. Skóra po nim jest bardzo miękka i świeża - tłumaczy swój wybór modelka w jednym odcinków z cyklu Kosmetyczka ELLE.

Jeśli masz ochotę przetestować krem pod oczy stosowany przez Karolinę Pisarek, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Obecnie kupisz go w internetowych drogeriach w mocno obniżonej cenie.