Kim jest Karolina Sawka? Dziś niewielu kojarzy to nazwisko, a to właśnie ona wcieliła się w Nel z filmu „W pustyni i w puszczy”. Wówczas miała zaledwie 8 lat. W castingu do filmu pokonała tysiące młodych dziewczyn. Film "W pustyni i w puszczy" przyniósł Karolinie Sawce dużą popularność. Niestety po filmie słuch o niej zaginął. Adam Fidusiewicz, który wcielił się w filmowego Stasia pozostał w świecie show-biznesu. Jego talent aktorski podziwiamy m.in. w serialu "Na Wspólnej". Co się stało z Karolina Sawką? Okazuje się, że nie zapomniała o aktorstwie. Kim dziś jest Karolina Sawka?

Karolina Sawka wyrosła na piękną kobietę. Przypomnijmy, że Karolina Sawka jest córką znanego rysownika, Henryka Sawki. Jest studentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi, ale jak się okazuje, nie tylko kino jest jej pasją. Młoda aktorka uwielbia także podróże. Na Instagramie Karoliny Sawki mamy okazję podziwiać jej zdjęcia z wyjazdów.

ZOBACZ: FRANEK PRZYBYLSKI Tak dziś wygląda Łukasz Mostowiak z "M jak Miłość"! Poznajecie? [ZDJĘCIA]

Nie trudno zauważyć, że Karolina Sawka zachwyca urodą! Niektórzy fani dostrzegli jej podobieństwo do Seleny Gomez! A Wy co myślicie?