W Galerii Mokotów miało miejsce otwarcie nowego, powiększonego salonu marki Ochnik. Na evencie pojawili się m.in. Izabela Kuna, Katarzyna Żak, Małgorzata Pieczyńska, Anna Dereszowska, Magda Steczkowska, Dorota Gardias, Lidia Popiel, Karolina Szostak, Mariola Bojarska-Ferenc, Tomasz Ciachorowski i Jakub Kucner. Nie zabrakło również znanych stylistów i przedstawicieli blogosfery, m.in. Michała Będźmirowskiego (Modny Tata) i Urszuli Woźniakowskiej (Mymoodbook). Gwiazdy przymierzały propozycje marki na zimę - kurtki, czapki, rękawiczki etc. Nowe przestronne wnętrze salonu, zaprojektowane w nowoczesnym stylu, jak i wygodna ekspozycja asortymentu z pewnością wpłyną na komfort zakupów. A co z nowej kolekcji marki wybrały dla siebie gwiazdy?

Jestem fanką skórzanych ubrań, zwłaszcza kurtek, które w zależności od dodatków możemy nosić na różne okazje. Wystarczy założyć biały t-shirt, skórzaną ramoneskę i dżinsy i już jesteśmy ubrane. Bardzo podoba mi się ołówkowa, skórzana spódnica, którą można nosić z eleganckimi dodatkami bądź w stylu rockowym. Moje serce skradły oversizowe swetry, idealne na chłodne dni - przyznała Anna Dereszowska.

"Uważam, że dobra, skórzana ramoneska powinna znaleźć się w szafie każdego mężczyzny – to idealna opcja do stworzenia sportowego i casualowego looku. Cieszę się, że w salonach Ochnika można kupić skórzane dodatki i ubrać się od stóp do głów. Dziś zachwyciły mnie również oryginalne puchówki – powiedział Tomasz Ciachorowski.

Zdjęcia z wydarzenia obejrzysz w naszej GALERII>>