Karolina Szostak jest jedną z pierwszych polskich gwiazd, które przyznały się do stosowania diety dr Dąbrowskiej. Dziennikarka dzięki restrykcyjnym zasadom odżywiania schudła kilkadziesiąt kilogramów, a efekty są naprawdę spektakularne i rzucające się w oczy. Dziś już mało kto pamięta, jak Karolina Szostak wyglądała przed metamorfozą. O swojej diecie dziennikarka opowiadała nam na łamach "Gali".

Dieta Karoliny Szostak

- Cały czas korzystam z cateringów dietetycznych. Kiedy nie „poszczę” z dr Dąbrowską, decyduję się na dania wegańskie, bez laktozy i glutenu (...) Jem głównie warzywa, owoce i kasze. Lubię wszystkie zupy kremy i sałatki. Oprócz tego jestem wielką fanką soków i koktajli (...) Mój ulubiony to ten z jarmużu, chlorelli, cytryny i jabłka. Idealnie nadaje się na drugie śniadanie albo podwieczorek. Kocham też ryby.

Na swoich najnowszych zdjęciach na Instagramie Karolina Szostak wygląda naprawdę szczupło, co nie umknęło uwadze jej fanów. Część z nich zasypała dziennikarkę komplementami na temat jej sylwetki, a reszta zaczęła się o nią martwić. Pod fotografiami można dostrzec takie komentarze, jak:

- W trochę większym rozmiarze było bardziej kobieco i ładniej.
- Jaka pani jest szczuplutka...

- Wkrótce Pani zniknie.

A Wy co myślicie o metamorfozie Karoliny Szostak? Rzeczywiście jest się czym martwić?

Zobacz metamorfozę dziennikarki w naszej GALERII.