Po tym, jak Karolina Szostak napisała książkę o swojej diecie i ćwiczeniach - „Moja widowiskowa metamorfoza”, wszyscy  jej fani zastanawiali się, co dalej zrobi ze swoją rosnącą popularnością. W końcu po kilkumiesięcznym urlopie od pracy w Polsacie przyszłość medialna dziennikarki stała pod dużym znakiem zapytania. Przypomnijmy, że Szostak schudła prawie 30 kilo i zmieniła sie niemal nie do poznania. Sugerowano, że odejdzie z Polsatu i zacznie karierę na własny rachunek. Jednak teraz wiadomo już, że Szostak nie tylko powróciła do głównego kanału Polsatu, gdzie jak dotąd prowadzi serwis sportowy, lecz także czeka ją kolejne zawodowe wyzwanie. Jakie dokładnie?

ZOBACZ: Billboard ze słowami i zdjęciem Dody zawisł w centrum Warszawy. Tego nie da się przeoczyć!

Jak podaje portal polsatsport.plKarolina Szostak wraz ze współautorką swojej książki o metamorfozie poprowadzą program "Po zdrowie z Martą i Karoliną". O czym dokładnie będzie traktował ten format?

Obie panie mają ruszyć w Polskę i pod okiem specjalistów będą prezentowały, jak profesjonalnie oraz po amatorsku uprawiać kolejne dyscypliny sportu. Gośćmi specjalnymi programu mają być m.in. Maciej Dowbor, który zasłynął udziałem w kilku triatlonach oraz Kuba Rzeźniczak – kapitan Legii Warszawa oraz mąż modelki Edyty Zając.

Co więcej, Karolina Szostak i Marta Kordyl będą nie tylko pokazywać, jak nie narazić się na kontuzje podczas wyczynów sportowych, lecz także, jak jak szybko i łatwo ugotować zdrowe dania i przygotować swoje własne pudełka do pracy. Obie panie są w tym ekspertkami - wystarczy spojrzeć na ich szczupłe sylwetki!

CZYTAJ TEŻ: KAROLINA SZOSTAK tak wygląda mieszkanie gwiazdy Polsatu [ZDJĘCIA]

Program "Po Zdrowie z Martą i Karoliną: wystartuje już na dniach, a dokładnie 6 czerwca w polsatsport.pl.

Będziecie oglądać go specjalnie dla Karoliny Szostak? Ciekawe, jak sprawdzi się w roli prowadzącej nie tylko wiadomości sportowe, ale teraz także nowy, niezależny format! Trzymamy za Karolinę kciuki!