Karolina Szostak zaistniała w polskim show-biznesie w 2012 r., kiedy w trakcie jednego z serwisów informacyjnych postanowiła zaprezentować głęboko wycięty dekolt, który podkreślał jej sporych rozmiarów biust. Od tamtej pory zaczęło mówić się o dziennikarce sportowej dosyć dużo. 

Ona z kolei chętnie korzystała z pięciu minut sławy, uświetniając swoją obecnością pokazy mody i inne branżowe wydarzenia. Dostrzegli to producenci Tańca z gwiazdami, który wiosną 2014 r. pojawił się na antenie Polsatu (wcześniej emitował go TVN). Karolina zatańczyła w show, a przy okazji dużo mówiła o tym, że dzięki treningom chudnie w oczach.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Szostak chudnie w oczach

Od dwóch lat jej sylwetka jest tematem szeroko dyskutowanym w mediach. Ona sama wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że stosuje tzw. dietę pudełkową 1000 kalorii. Jednak przez jakiś czas wydawało się, że nie daje ona spektakularnych efektów. Coś zmieniło się dopiero wiosną tego roku. Karolina Szostak przyznała w wywiadach, że stosuje tzw. post dr Dąbrowskiej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę. Poznaj sekret jej szczupłej sylwetki!

Efekty zaczęły być widoczne już w czerwcu, jednak ostatnio stały się wyjątkowo spektakularne. Prezenterka na jedną z branżowych imprez założyła obcisłą czarną sukienkę, która podkreślała jej szczupłą sylwetkę.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak w ciągu trzech ostatnich lat zmieniła się Karolina Szostak. Naszym zdaniem ta metamorfoza jest naprawdę spektakularna!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Powierza przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła już 30 kilogramów [ZDJĘCIA]