Karolina Szostak już kolejny raz zachwyciła na czerwonym dywanie! Tym razem dziennikarka sportowa Polsatu pojawiła się na gali Elle Style Awards, podczas której wręczano wyróżnienia dla najbardziej stylowych gwiazd polskiej mody, fotografii, mediów i show-biznesu.I choć sama nie była nominowana w żadnej kategorii, to jednak na czerwonym dywanie zrobiła niesamowite wrażenie nie tylko swoją nową, szczupłą sylwetką, lecz także wyborem stylizacji, na którą złożyła się sukienka z kolekcji Kenzo dla H&M.

CZYTAJ TEŻ: Karolina Szostak w bikini. Widać efekty diety?

Karolina już od kilku miesięcy intensywnie się odchudza: stosuje restrykcyjną dietę i katorżnicze treningi. Trzeba przyznać, że efekty tych starań są widoczne gołym okiem! Teraz świetną sylwetkę Karolina ubrała  w bardzo stylowy ubiór.

POKAZ KENZO DLA H&M: Pokaz Kenzo dla H&M w Nowym Jorku wśród gwiazd Sienna Miller, Iman, Lupita Nyong'o i Jessica Mercedes

W krótkiej, sukience z jedwabiu we wzór granatowo-niebieskiej siatki z linii Kenzo dla H&M i długich, czarnych, zamszowych kozakach za kolano dziennikarka podkreśliła zgrabne nogi, których nie powstydziłaby się niejedna sportsmenka! Gwiazda, która od udziału w „Tańcu z gwiazdami” promienieje coraz bardziej, i tym razem była w świetnym humorze.  

HOT NEWS: Anna Czartoryska zaskoczyła stylizacją na gali Elle Style Awards. Poznajecie? [ZDJĘCIA]

Czy jednak to już koniec metamorfozy Karoliny? Mamy nadzieję, że w swoich dietetyczno-treningowych zapędach nie pójdzie za daleko i nie odchudzi się za bardzo, jak ostatnio zdarzyło się to Agnieszce Chylińskiej. Czy jednak uważanie inaczej…?