Karolina Szostak od kilku miesięcy nie schodzi z ust dziennikarzy show-biznesowych i specjalistów z dziedziny dietetyki! Dziennikarka schudła niedawno, bagatela, 20 kilogramów i od tej pory podawana jest za przykład osoby, która zrzuciła zbędne kilogramy nie tylko szybko i efektywnie, ale i zdrowo! Dziennikarka wydała nawet książkę, w której opisuje swoją widowiskową metamorfozę. Nic zatem dziwnego, że jej nowej figury zazdroszczą jej wiele koleżanki z branży. I nie tylko. Swoją nową sylwetką Karolina pochwaliła się po raz kolejny podczas czwartkowego pokazu mody Doroty Goldpoint w Gdańsku. Jak wyglądała?

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY tak wygląda ich mieszkanie! Jest elegancko, stylowo i drogo! [ZDJĘCIA]

Dziennikarka sportowa Polsatu po raz kolejny zachwyciła wszystkich nie tylko swoją sylwetką, lecz także nową stylizacją.

Szostak postawiła tym razem na szary garnitur właśnie od Doroty Goldpoint oraz czarną bluzkę z koronkowym wykończeniami. Do tego zestawu dobrała wysokie czarne szpilki na czerwonej platformie i lakier do paznokci – również w kolorze intensywniej czerwieni.

Przyznajemy, że Karolina Szostak po raz kolejny wyglądała naprawdę  znakomicie! Jak Wam się podoba w tym wydaniu? Myślicie, że garnitur, który wybrała, pasuje do jej nowej sylwetki?

A może jednak lepiej wygląda w obcisłych sukienkach i spódniczkach, które tak ochoczo nosiła jeszcze przed dietą…?