Karolina Szostak nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Na przestrzeni ostatnich paru lat popularna dziennikarka sportowa łączona była m.in. z biznesmenem ze Szwecji oraz pochodzącym z Ukrainy milionerem, Vladem. Niestety, żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu. Wygląda jednak na to, że wcześniejsze niepowodzenia nie zraziły pięknej prezenterki telewizyjnej do mężczyzn. Wiele bowiem wskazuje na to, że gwiazda Telewizji Polsat znów jest zakochana!

Karolina Szostak z nowym partnerem?

O tym, że serce Karoliny Szostak najprawdopodobniej znów jest zajęte, mówiło się w mediach już na początku tego roku. W styczniu portale o gwiazdach obiegły bowiem zdjęcia paparazzi, na których 44-latka robi zakupy w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Zapytana kilka dni później o życie uczuciowe, unikała jednak konkretnej odpowiedzi na temat statusu swojego związku.

Nie chciała zapeszać? Być może. Na początku czerwca fotoreporterzy ponownie przyłapali ją na ulicach Warszawy w towarzystwie tego samego mężczyzny. Jak donoszą źródła serwisu Plotek.pl, towarzysz Karoliny Szostak to biznesmen o imieniu Paweł. Dziennikarka na razie nie skomentowała  tych doniesień.

Myślicie, że to coś poważnego?

Zobacz najnowsze zdjęcia Karoliny Szostak i jej przyjaciela w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Karolina Szostak coraz chudsza. Fani są zaniepokojeni: "Wkrótce pani zniknie"