Na wielkim wieczorze wyprzedaży, z okazji ogólnoświatowej akcji Black Friday, w Domu Handlowym Klif stawiła się cała plejada polskich gwiazd. Na nocną wyprzedaż skusiły się m.in. Karolina Szostak, Magda Mołek, Beata Tadla, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Warnke oraz kilka innych gwiazd. Co ciekawe, większość z nich postawiła na jeden kolor. A była to mocna i ponadczasowa czerń (wiadomo, w końcu był to "czarny piatek").

ZOBACZ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK - stylizacja za ponad 22 tysiące złotych!

W tłumie gwiazd najbardziej wyróżniły się Magda Mołek i Karolina Szostak. Dziennikarki telewizyjnie podkreśliły tym razem nie tylko swoją urodę, ale i sylwetki. Karolina Szostak, która wciąż zachwyca nową, szczupłą sylwetką, postawiała na czarną, trapezową sukienkę z rozszerzanymi rękawami oraz dodatki dokładnie w takim samym kolorze.

W czerni wystąpiła tym razem też Magda Mołek. Choć gwiazda na co dzień nosi bardzo stonowane ubrania, to tym razem jednak zaskoczyła dość ekstrawaganckimi rękawami z tiulu!

POLECAMY: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, JESSICA MERCEDES, JOANNA HORODYŃSKA, KASIA WARNKE na pokazie Mariusza Przybylskiego "Fire Walk With Me"

Tymczasem Paulina Smaszcz-Kurzajewska postawiła udowodnić, że doskonale potrafi nosić nie tylko polskich projektantów, ale i ubrania od topowych francuskich domów mody. Dziennikarka pokazała się w modnej kurtceChanel (!), którą zestawiła z czarnymi spodniami, torebką (również od Chanel) oraz białymi sneakersami.

Jedynymi wyspami kolorów były tej nocy stylizacje Agnieszki Maciejak i Leszka Stanka. A Wam czyj look z imprezy Klifa podobał się najbardziej? Zobaczcie wszystkie w naszej GALERII.