Na czwartkowej gali rozdania nagród Elle Style Awards Karolina Szostak pokazała się w pięknej, długiej do ziemi sukni z atłasu w kolorze burgundu, do której dobrała czarny, skórzany pas, stylową torebkę i szpiki na bardzo cienkich paskach. Tym razem jednak to nie stylizacja czy figura dziennikarki zwracały największa uwagę fotoreporterów, ale właśnie partnerujący jej mężczyzna! Kim był towarzyszący Karolinie tajemniczy przystojniak?

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK znowu schudła dzięki diecie dr Dąbrowskiej? To już rozmiar 34 czy może mniejszy?

Karolina Szostak pojawiła się na gali Elle Style Awardsz wysokim, postawnym i przystojnym mężczyzną, z którym dumnie szła na galę pod rękę. Również na samym wydarzeniu nie odstępowała go na krok i mocno się w niego wtulała stojąc podczas gali!

Kim jest tajemniczy partner Karoliny Szostak?

Kim jest tajemniczy partner Karoliny Szostak? Tego dziennikarka nie chciała póki co zdradzić. Nie mamy jednak wątpliwości, że łączy ją z nim coś więcej niż jedynie zwykła znajomość, sympatia czy przyjaźń!

Co ciekawe, jeszcze w styczniu w jednym z wywiadów Karolina Szostak utrzymywała, że nie spotyka się z nikim na poważnie. Najwyraźniej od tego czasu sporo się zmieniło w życiu dziennikarki, skoro na Elle Style Awards postanowiła się w końcu pojawić z kimś u swojego boku!

Jak Wam się podoba nowy partner Karoliny Szostak? Faktycznie przystojny? Pasują do siebie? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)

A pamiętacie, co o mężczyznach Karolina Szostak mówiła w Gala Studio?