Karolina Szostak zaistniała w polskim show-biznesie dzięki wyeksponowaniu biustu w trakcie prezentowania informacji sportowych. Prezenterka Polsatu postawiła na dekolt z bardzo odważnym wycięciem. Nagranie fragmentów pamiętnego odcinka serwisu bardzo szybko podbiło sieć nie tylko w Polsce, lecz także poza granicami kraju.

Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu. Karolina Szostak jest częstym gościem na branżowych imprezach, pojawiła się nawet w wiosennej edycji Tańca z gwiazdami w 2014 r.

Karolina Szostak - dieta i sylwetka

Wiadomo, że prezenterka ma pełniejsze kształty i sporych rozmiarów biust. Dyskusje na temat jej sylwetki rozpoczęły się w trakcie show - ekipa podkreślała w wywiadach, że Karolina chudnie w oczach. Z kolei sama zainteresowana twierdziła, że korzysta z popularnej wśród gwiazd diety pudełkowej. 

Zaczęłam współpracę z firmą „Przełom w odżywianiu”. Specjalizuje się ona w słynnych już pudełeczkach – czyli przygotowywaniu posiłków i porcjowaniu ich w niewielkich pojemniczkach. Przygotowywane przez nich jedzenie jest właściwie zbilansowane. Mam dietę 1000 kalorii, typ wegetariański - mówiła w wywiadzie dla Gali Karolina Szostak.

Później efekty związane z dietą zaczęły być o wiele mniej widoczne. Ostatnio jednak znów coś się zmieniło: na imprezach prezenterka zaczęła zachwycać szczuplejszą sylwetką. Za tę zmianę odpowiedzialny jest tym razem... post Dr Dąbrowskiej. Z założenia trwa on (w zależności od danej osoby) od czterech do sześciu tygodniu. Kolejne 4 tygodnie przewidziane są na okres tzw. "wychodzenia" z niego i przechodzenia na tryb zdrowego odżywania. Jak podkreśla sama zainteresowana, to nie jest dieta, a detoks. Jego skutkiem ubocznym jest utrata wagi.

Widzicie różnicę?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Szostak przeżyła śmierć kliniczną!

Przypomnijmy, że ostatnio u innej gwiazdy można było zobaczyć nieco odwrotny efekt:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Dominika Ostałowska szokująca metamorfoza gwiazdy. Jej sylwetka bardzo się zmieniła