Przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji Polsatu. Zaczynała od programu 5-10-15, a dziś ma na koncie nawet udział w Tańcu z gwiazdami. W 2012 roku prowadziła z Mateuszem Borkiem Galę Jubileuszową – 20 lat telewizji Polsat, ale zaistniała dzięki swojemu …biustowi.

O Karolinie Szostak zaczęto mówić, gdy podczas jednego z serwisów informacyjnych zaprezentowała głęboko wycięty dekolt, który podkreślał jej sporych rozmiarów biust. Dziennikarka umiejętnie skorzystała ze swoich kilku minut sławy i chętnie pojawiała się na pokazach mody. To zaowocowało m.in. przyjaźnią z Łukaszem Jemiołem.

Od jakiegoś czasu dziennikarka intensywnie pracowała nad swoją sylwetką. Znajomi Szostak podkreślali w wywiadach, że gwiazda chudnie w oczach. Sama Karolina Szostak chętnie opowiadała, że pracuje nad swoją sylwetką i korzysta z popularnej diety pudełkowej. Efekty jej metamorfozy były widoczne już w czerwcu, ale dziś sylwetka Karoliny Szostak zachwyca. Widać, że dziennikarka świetnie czuje się w swoim ciele.

Zobacz: Karolina Szostak jej sylwetka jest imponująca. Tak szczupła nie była jeszcze nigdy!

15 sierpnia Karolina Szostak skończyła 41 lat. Dziennikarka postanowiła przedłużyć obchodzenie urodzin i.. świętuje je już prawie dwa tygodnie. Mówi się, że prezenterka zainspirowała się Madonną, która lubi obchodzić swoje urodziny bardzo hucznie, w licznym gronie i najlepiej ..trzy tygodnie.

Jako pierwszy życzenia urodzinowe złożył Karolinie Szostak Misiek Koterski, podczas festiwalu Disco pod Gwazdami, które współprowadzili wraz z Maciejem Dowborem. Jednak na prawdziwe świętowanie gwiazda udała się wraz z Mateuszem HładkimŁukaszem Jemiołem oraz resztą przyjaciół. Dziennikarka świętowała na łonie natury, pływając kajakami.

 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądały urodziny Karoliny Szostak!