Karolina Szostak (42), dziennikarka, ekspertka od sportu, a także kobieta, która w krótkim czasie schudła niemal 30 kilogramów, czym udowodniła, że wszystko jet możliwe, jest gwiazdą nowej "Gali". Piękna dziennikarka telewizji Polsat wystąpiła w ekskluzywnej sesji zdjęciowej i udzieliła nam szczerego wywiadu. W rozmowie z Anną Zejdler-Ibisz, redaktor naczelną "Gali", Szostak nie unikała trudnych tematów. Postanowiła także w końcu odnieść się do plotek na swój temat, które w ostatnich miesiącach krążyły w mediach i wzbudzały emocje. Czy Karolina Szostak była zakochana i planowała ślub? Czy rzeczywiście odbiła swojego partnera innej kobiecie? Gwiazda Polsatu tylko nam wyznała, jak było naprawdę. Nowa "Gala" do kupienia już w poniedziałek, 22 stycznia. Tymczasem przeczytajcie wybrane fragmenty z wywiadu z gwiazdą PONIŻEJ. A całość znajdziecie w nowym numerze "Gali". Zobaczcie też, jak było za kulisami sesji Karoliny Szostak do GALI>>

GALA: Podobno jesteś już zakochana.

Karolina Szostak: To wymysły. Nigdy nie udzieliłam żadnej wypowiedzi na ten temat, bo mam zasadę, że o życiu prywatnym nie opowiadam. I tego będę się trzymać.

Zrób, proszę, wyjątek. (śmiech)

Nie mogę. Naprawdę. Nie ma o czym mówić… Wszystko, co się ostatnio wydarzyło, przyszło w niewłaściwym momencie. Po prostu.

Co masz na myśli?

Wiesz, jak jest, na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas. A tu się okazało, że to nie ten moment, nie ta sytuacja. Portale plotkarskie niepotrzebnie wyolbrzymiły tę historię.

Czyli nie było romansu z ukraińskim milionerem?

Nie było żadnego romansu. I nie otwieram klubu fitness.

A zdjęcia z przystojnym mężczyzną, które krążą po internecie?

Wielu moich kolegów uchodziło za  moich facetów. Wychodzili ze mną  na imprezy i to wystarczało.

Nowa "Gala" z Karoliną Szostak w sklepach od 22 stycznia. Polecamy!